Climecon – mugav, ohutu ja tervislik sisekliima nii tööl kui puhkehetkel

Viis põhjust, miks valida Climeconi ventilatsioonitooteid

 

 • Kvaliteet

  Ventilatsioonilahendused peavad töötama usaldusväärselt, võimalikult pikaajaliselt ja vajama minimaalset hooldust. Seepärast on toodete kvaliteet, nii materjalid kui ka tootmisprotsess, meie jaoks väga oluline. Meie toodete kõrge kvaliteet on saavutatud tänu aastate pikkusele kogemusele, eesmärkidele pühendumusele ja pidevale tootearendusse investeerimisele.

 • Innovatsioon

  Uued arengud tehnoloogias võimaldavad pidevalt välja arendada ja parandada meie tooteid. Meie suhtume asjade paremini tegemisse ja uute lahenduste leidmisse suure kirega. See kirg on toonud tulemusi: meil on võimalik turule järjepidevalt pakkuda uusi ja innovaatilisi tooteid. Seetõttu me investeerime märkimisväärse osa meie tuludest teadus- ja arendustegevusse.

 • Omadused

  Kõige olulisemaid asju uute lahenduste projekteerimisel, arendamisel ja tootmisel on nii õhu ja heli tehnilised näitajad, kuid samuti ka tootlikkus. Need on tegurid, mida me püüame parandada meie pidevas tootearenduses koostöös juhtivate organisatsioonidega Soome Tehniliste Uuringute Keskus  VTT – VTT Finland.

 • Kasutatavus

  Meie tooted on disainitud koostöös tööstuse spetsialistide ja oma ala professionaalidega. Seetõttu on nad kavandatud võimalikult lihtsaks, et nende paigaldamine ja kasutamine olek lihtne ning hooldamise vajadus võimalikult väike.

 • Disain

  On oluline, et meie tehniliselt kvaliteetsed tooteid näeksid ka head välja. Meie tooted on projekteeritud nii, et need sobivad suurepäraselt interjööri nii kodus, tööl kui ka avalikes kohtades.

Täieliku ja ajakohase toodete dokumentatsiooni võib leida www.climecon.fi

Kõik Climeconi sissepuhke terminalid, köögikubud ja katuse ventilatsiooniseadmed on leitavad MagiCAD projekteerimise tarkvara andmebaasides.