Presigo – uus rõhu mõõtemuundur ühendab multifunktsionaalsuse ja töökindluse kompaktses korpuses

Meil on hea meel tutvustada uut ühe või kahe anduriga rõhu mõõtemuundurite seeriat Presigo.

Presigo on pikaajalise ja suuremahulise arendusprojekti tulemus, mille eesmärgiks oli välja töötada väga usaldusväärne toode, mis oleks pikaajaliselt väga stabiilne ja ülimalt täpne.

Presigo PDT tootevalik koosneb ühe või kahe pordiga rõhumuunduritest, millel on kaks universaalset sisendit ja RS485 port andmevahetuseks. RS485 porti saab kergesti konfigureerida kas EXOline või ModbusRTU protokollile.

Jätab kontrolleris vabaks kuni neli I/O’d

Mõõtemuundur toimib Modbus või EXOline slave‘na, jättes kontrolleris vabaks kuni kaks analoog rõhu sisendid ja kaks universaalset sisendit. See tähendab, et vaja läheb vähem kaableid, seega väheneb nii materjali- kui ka töökulu.

Tark anduritehnoloogia

Mõõtemuunduris on kaks MEMS dualchip meditsiinilise kasutusastmega andurmoodulit üldiseks kasutamiseks neutraalsete gaasidega. See tehnoloogia pakub väga suurt täpsust ja head pikaajalist stabiilsust.

Lihtne paigaldamine ja ühendamine

PDT’l on väike ja kompaktne disain, sisaldab kahte mõõtemuundurit ja kahte universaalset sisendit ühes ja samas korpuses. Seadet saab paigaldada kas vertikaalselt või horisontaalselt. Kui paigaldus toimub niiskes keskkonnas, on soovitatav vertikaalne paigaldus, et niiskus saaks välja valguda.
Kaks eraldi kaabli sisendit, suure kaldega terminalid ja palju vaba ruumi teeb kaablite ühendamise lihtsaks.

Kui ühendate PDT  Corrigo kontrolleriga, on võimalik kõiki väärtuseid lugeda E tool© abil. E tool© on Regini PC-põhine tarkvara, mis võimaldab paigalduse terviklikku konfiguratsiooni ja järelevalvet graafilise kasutajaliidese kaudu.

Presigo toodete eelised

  • Kasutatav anduritehnoloogia pakub väga suurt täpsust ja pikaajalist stabiilsust
  • Kompaktne disain
  • Lihtne paigaldamine
  • Vähem kaableid
  • Jätab kontrolleris vabaks kuni neli I/O’d
  • Seadistatavad universaalsed sisendid
  • Võimalik paigaldada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt
  • Väärtuseid saab lugeda E tool©’iga

Edasi Presigo toodete lehele